Produkte > CHEMI-CON > ELXY160ETA100MD05D
ELXY160ETA100MD05D Chemi-Con
LXYLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELXY160ETA100MD05D Chemi-Con
Description: CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Weitere Produktangebote ELXY160ETA100MD05D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELXY160ETA100MD05D Hersteller : United Chemi-Con al-lxy-e-140701-594503.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 10uF 16 Volt