Produkte > CHEMI-CON > ELXY350EC3121MH12D
ELXY350EC3121MH12D
ELXY350EC3121MH12D Chemi-Con
LXYLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 120UF 20% 35V RADIAL TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm)
Capacitance: 120 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 178 mA @ 120 Hz
auf Bestellung 940 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 23
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELXY350EC3121MH12D Chemi-Con
Description: CAP ALUM 120UF 20% 35V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm), Capacitance: 120 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 178 mA @ 120 Hz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELXY350EC3121MH12D ELXY350EC3121MH12D Hersteller : Chemi-Con 7964717934d9b174c3ba48-1210810.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 120uF 35 Volt cut leads
auf Bestellung 1485 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
ELXY350EC3121MH12D ELXY350EC3121MH12D Hersteller : United Chemi-Con 7964717934d9b174c3ba48-1210810.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 120uF 35 Volt cut leads
auf Bestellung 762 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
ELXY350EC3121MH12D ELXY350EC3121MH12D Hersteller : Chemi-Con LXYLL-e.PDF Description: CAP ALUM 120UF 20% 35V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 120 µF
Voltage - Rated: 35 V