Produkte > CHEMI-CON > ELXY350ELL122MK35S
ELXY350ELL122MK35S
ELXY350ELL122MK35S Chemi-Con
LXYLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 7000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.437" (36.50mm)
Capacitance: 1200 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 24 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.332 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.22 A @ 100 kHz
auf Bestellung 534 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELXY350ELL122MK35S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 7000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.437" (36.50mm), Capacitance: 1200 µF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 24 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.332 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.22 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote ELXY350ELL122MK35S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELXY350ELL122MK35S ELXY350ELL122MK35S Hersteller : Chemi-Con 7964717934d9b174c3ba48.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 1200uF 35volts 20%
Produkt ist nicht verfügbar
ELXY350ELL122MK35S ELXY350ELL122MK35S Hersteller : United Chemi-Con 7964717934d9b174c3ba48-1210810.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 1200uF 35volts 20%