Produkte > CHEMI-CON > ELXY350ETD151MH15D
ELXY350ETD151MH15D Chemi-Con
LXYLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 35 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELXY350ETD151MH15D Chemi-Con
Description: CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Weitere Produktangebote ELXY350ETD151MH15D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELXY350ETD151MH15D ELXY350ETD151MH15D Hersteller : Chemi-Con 7964717934d9b174c3ba48-1210810.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 150uF 35 Volt
Produkt ist nicht verfügbar
ELXY350ETD151MH15D ELXY350ETD151MH15D Hersteller : United Chemi-Con 7964717934d9b174c3ba48-1210810.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 150uF 35 Volt