Produkte > CHEMI-CON > ELXZ250ETD221MH12D
ELXZ250ETD221MH12D
ELXZ250ETD221MH12D Chemi-Con
LXZLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 120 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 277.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 555 mA @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELXZ250ETD221MH12D Chemi-Con
Description: CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 25 V, Impedance: 120 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 277.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 555 mA @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote ELXZ250ETD221MH12D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELXZ250ETD221MH12D ELXZ250ETD221MH12D Hersteller : Chemi-Con LXZLL_e-2509067.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 220uF 25 Volt
Produkt ist nicht verfügbar
ELXZ250ETD221MH12D ELXZ250ETD221MH12D Hersteller : United Chemi-Con LXZLL_e-2509067.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 220uF 25 Volt