Produkte > UNITED CHEMI-CON > ELXZ500ELL121MJC5S
ELXZ500ELL121MJC5S
ELXZ500ELL121MJC5S United Chemi-con
lxzll-e.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Lytic 120uF 50V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 620mA 5000h 105°C Automotive Bulk
auf Bestellung 5813 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 491
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELXZ500ELL121MJC5S United Chemi-con
Description: CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 120 µF, Voltage - Rated: 50 V, Impedance: 160 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 248 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 620 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELXZ500ELL121MJC5S ELXZ500ELL121MJC5S Hersteller : United Chemi-con lxzll-e.pdf Cap Aluminum Lytic 120uF 50V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 620mA 5000h 105°C Automotive AEC-Q200 Bulk
auf Bestellung 1124 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 463
Mindestbestellmenge: 300
ELXZ500ELL121MJC5S ELXZ500ELL121MJC5S Hersteller : Chemi-Con LXZLL-e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 50volts 120uF 10X12.5
Mindestbestellmenge: 4
ELXZ500ELL121MJC5S ELXZ500ELL121MJC5S Hersteller : Chemi-Con LXZLL-e.PDF Description: CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 120 µF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 160 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 248 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 620 mA @ 100 kHz
Mindestbestellmenge: 19
auf Bestellung 500 Stücke:
auf Bestellung 500 Stücke: