Produkte > UNITED > ELXZ500ETD391MK20S
ELXZ500ETD391MK20S UNITED
LXZLL-e.PDF
Hersteller: UNITED
DIP
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELXZ500ETD391MK20S UNITED
Description: CAP ALUM 390UF 20% 50V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 7000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 390 µF, Voltage - Rated: 50 V, Impedance: 59 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 740 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.48 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote ELXZ500ETD391MK20S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELXZ500ETD391MK20S ELXZ500ETD391MK20S Hersteller : Chemi-Con LXZLL-e.PDF Description: CAP ALUM 390UF 20% 50V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 7000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 390 µF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 59 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 740 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.48 A @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
ELXZ500ETD391MK20S ELXZ500ETD391MK20S Hersteller : Chemi-Con LXZLL_e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 390UF 50V