Produkte > CHEMI-CON > ELXZ630ELL101MH15D
ELXZ630ELL101MH15D
ELXZ630ELL101MH15D Chemi-Con
LXZLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 63 V
Impedance: 270 MOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 214 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 535 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 6212 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELXZ630ELL101MH15D Chemi-Con
Description: CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 63 V, Impedance: 270 MOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 214 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 535 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELXZ630ELL101MH15D ELXZ630ELL101MH15D Hersteller : Chemi-Con LXZLL_e-2509067.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 63volts 100uF 8X15
auf Bestellung 696 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
ELXZ630ELL101MH15D ELXZ630ELL101MH15D Hersteller : United Chemi-Con LXZLL_e-2509067.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 63volts 100uF 8X15