Produkte > UNITED CHEMI-CON > ELXZ630ELL101MJC5S
ELXZ630ELL101MJC5S
ELXZ630ELL101MJC5S United Chemi-con
lxzll-e.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Lytic 100uF 63V 20%( 10 X 12.5mm) Radial 5mm 540mA 5000h 105°C Automotive AEC-Q200 Bulk
auf Bestellung 11209 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 463
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELXZ630ELL101MJC5S United Chemi-con
Description: CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 63 V, Impedance: 255 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 216 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 540 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELXZ630ELL101MJC5S ELXZ630ELL101MJC5S Hersteller : United Chemi-con lxzll-e.pdf Cap Aluminum Lytic 100uF 63V 20%( 10 X 12.5mm) Radial 5mm 540mA 5000h 105°C Automotive AEC-Q200 Bulk
auf Bestellung 1776 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 464
ELXZ630ELL101MJC5S ELXZ630ELL101MJC5S Hersteller : United Chemi-con lxzll-e.pdf Cap Aluminum Lytic 100uF 63V 20%( 10 X 12.5mm) Radial 5mm 540mA 5000h 105°C Automotive Bulk
Mindestbestellmenge: 385
Mindestbestellmenge: 353
Mindestbestellmenge: 261
ELXZ630ELL101MJC5S ELXZ630ELL101MJC5S Hersteller : United Chemi-Con LXZLL_e-2509067.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 63volts 100uF 10X12.5
Mindestbestellmenge: 4
ELXZ630ELL101MJC5S ELXZ630ELL101MJC5S Hersteller : Chemi-Con LXZLL-e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 63volts 100uF 10X12.5
Mindestbestellmenge: 3
ELXZ630ELL101MJC5S ELXZ630ELL101MJC5S Hersteller : Chemi-Con LXZLL-e.PDF Description: CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 63 V
Impedance: 255 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 216 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 540 mA @ 100 kHz
Mindestbestellmenge: 16