Produkte > CHEMI-CON > ELXZ630ELL102ML30S
ELXZ630ELL102ML30S
ELXZ630ELL102ML30S Chemi-Con
LXZLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 1.240" (31.50mm)
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 63 V
auf Bestellung 980 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELXZ630ELL102ML30S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 1.240" (31.50mm), Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 63 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELXZ630ELL102ML30S ELXZ630ELL102ML30S Hersteller : Chemi-Con LXZLL-e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 1000uF 63 Volt
auf Bestellung 340 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
ELXZ630ELL102ML30S ELXZ630ELL102ML30S Hersteller : United Chemi-Con United-Chemi-Con-794707.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 1000uF 63 Volt