Produkte > CHEMI-CON > ELXZ6R3ELL222MJ25S
ELXZ6R3ELL222MJ25S
ELXZ6R3ELL222MJ25S Chemi-Con
LXZLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Impedance: 45 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.08 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.44 A @ 100 kHz
auf Bestellung 1694 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELXZ6R3ELL222MJ25S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Impedance: 45 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.08 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.44 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELXZ6R3ELL222MJ25S ELXZ6R3ELL222MJ25S Hersteller : Chemi-Con LXZLL_e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 6.3volts 2200uF 10X125
auf Bestellung 454 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
ELXZ6R3ELL222MJ25S ELXZ6R3ELL222MJ25S Hersteller : United Chemi-Con LXZLL_e-2509067.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 6.3volts 2200uF 10X125
auf Bestellung 1970 Stücke:
ELXZ6R3ELL222MJ25S Hersteller : United Chemi-Con(UCC) LXZ_UCC.pdf Конденсатор електролітичний радіальний низькоімпедансний, С, мкФ = 2 200, Uном, В = 6,3, Точн, % = 20, Ir = 1,44 A, Rm, мм = 5, Габ. розм, мм = 10 x 25, Імпеданс, мОм = 45, Тексп, °С = -55...+105, Термін експл., г @ T,°C = 5000 @ 105,... Група товару: Кон