Produkte > UNITED CHEMI-CON > ELXZ6R3ELL471MF15D
ELXZ6R3ELL471MF15D
ELXZ6R3ELL471MF15D United Chemi-Con
al-lxz-e-140701-514691.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 6.3volts 470uF 6.3X15
auf Bestellung 3856 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ELXZ6R3ELL471MF15D United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Impedance: 180 MOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 200 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 400 mA @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote ELXZ6R3ELL471MF15D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ELXZ6R3ELL471MF15D Hersteller : United Chemi-Con(UCC) LXZ_UCC.pdf Конденсатор електролітичний радіальний низькоімпедансний, С, мкФ = 470, Uном, В = 6,3, Точн, % = 20, Ir = 400 мА, Rm, мм = 2,5, Габ. розм, мм = 6,3 x 15, Імпеданс, мОм = 180, Тексп, °С = -55...+105, Термін експл., г @ T,°C = 2000 @ 105,... Група товару: К
Anzahl je Verpackung: 200 Stücke
verfügbar 53 Stücke:
ELXZ6R3ELL471MF15D ELXZ6R3ELL471MF15D Hersteller : Chemi-Con LXZLL-e.PDF Description: CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Impedance: 180 MOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 200 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 400 mA @ 100 kHz