Produkte > POMONA ELECTRONICS > EM1126-48-0#
EM1126-48-0#
EM1126-48-0# Pomona Electronics
d1126_1_01.pdf
Hersteller: Pomona Electronics
Description: TEST LEAD BANANA TO PIN TIP 48"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000VDC (3kV)
Current Rating (Amps): 5A
Wire Gauge: 20 AWG
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Pin Tip
Contents: 1 Lead, Black
1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable
2nd Connector: Tip Plug, Stackable
Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Stacking Method: Multistacking Banana Plug, Front Stacking Pin Tip Plug
Cable Length: 48.0" (1219.20mm)
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EM1126-48-0# Pomona Electronics
Description: TEST LEAD BANANA TO PIN TIP 48", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 3000VDC (3kV), Current Rating (Amps): 5A, Wire Gauge: 20 AWG, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Pin Tip, Contents: 1 Lead, Black, 1st Connector: Banana Plug, Single, Stackable, 2nd Connector: Tip Plug, Stackable, Material - Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Stacking Method: Multistacking Banana Plug, Front Stacking Pin Tip Plug, Cable Length: 48.0" (1219.20mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 17 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
EM1126-48-0# Hersteller : Pomona d1126_1_01.pdf Test Lead Banana To Pin Tip 48in.