Produkte > POMONA ELECTRONICS > EM2247-K-36#
EM2247-K-36# Pomona Electronics
Hersteller: Pomona Electronics
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000VAC (1kV)
Wire Gauge: RG-174/U
Type: Patch Cord
Configuration: Banana to Banana
Contents: 1 Cable, Black
1st Connector: Miniature Banana Plug, Double, Stackable
2nd Connector: Miniature Banana Plug, Double, Stackable
Stacking Method: Front Stacking (Both Connectors)
Cable Length: 36.0" (914.40mm)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EM2247-K-36# Pomona Electronics
Description: TEST LEAD BANANA TO BANANA 36", Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000VAC (1kV), Wire Gauge: RG-174/U, Type: Patch Cord, Configuration: Banana to Banana, Contents: 1 Cable, Black, 1st Connector: Miniature Banana Plug, Double, Stackable, 2nd Connector: Miniature Banana Plug, Double, Stackable, Stacking Method: Front Stacking (Both Connectors), Cable Length: 36.0" (914.40mm), Part Status: Active.