Produkte > CHEMI-CON > EMVA101ARA101MKE0S
EMVA101ARA101MKE0S
EMVA101ARA101MKE0S Chemi-Con
MVARA-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 100volts 100uF 12.5X13.5
auf Bestellung 1231 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EMVA101ARA101MKE0S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 100UF 20% 100V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Surface Mount Land Size: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm), Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 100 V, Ripple Current @ Low Frequency: 440 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 660 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EMVA101ARA101MKE0S EMVA101ARA101MKE0S Hersteller : Chemi-Con MVARA-e.PDF Description: CAP ALUM 100UF 20% 100V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Surface Mount Land Size: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 100 V
Ripple Current @ Low Frequency: 440 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 660 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 309 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
EMVA101ARA101MKE0S EMVA101ARA101MKE0S Hersteller : United Chemi-Con MVARA_e-2509070.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 100volts 100uF 12.5X13.5
auf Bestellung 2463 Stücke:
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 100 V