Produkte > UNITED CHEMI-CON > EMVA250ARA102MKE0S
EMVA250ARA102MKE0S
EMVA250ARA102MKE0S United Chemi-con
cat_db_al.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Lytic 1000uF 25V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 820mA 2000h 85°C T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EMVA250ARA102MKE0S United Chemi-con
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 25V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Surface Mount Land Size: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm), Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 820 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.23 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EMVA250ARA102MKE0S EMVA250ARA102MKE0S Hersteller : Chemi-Con MVARA_e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 25volts 1000uF 12.5X13.5
auf Bestellung 535 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
EMVA250ARA102MKE0S EMVA250ARA102MKE0S Hersteller : United Chemi-Con MVARA-e.PDF Description: CAP ALUM 1000UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Surface Mount Land Size: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 820 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.23 A @ 100 kHz
auf Bestellung 176 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
EMVA250ARA102MKE0S EMVA250ARA102MKE0S Hersteller : United Chemi-Con MVARA_e-2509070.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 25volts 1000uF 12.5X13.5
auf Bestellung 2 Stücke:
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 25 V