Produkte > UNITED CHEMI-CON > EMVA350ADA100MD55G
EMVA350ADA100MD55G
EMVA350ADA100MD55G United Chemi-Con
United-Chemi-Con-552881.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 35volts 10uF 4X5.2
auf Bestellung 1475 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EMVA350ADA100MD55G United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 24 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 36 mA @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote EMVA350ADA100MD55G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EMVA350ADA100MD55G EMVA350ADA100MD55G Hersteller : Chemi-Con MVARA-e.PDF Description: CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 24 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 36 mA @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 35 V