Produkte > UNITED CHEMI-CON > EMVA500ADA101MHA0G
EMVA500ADA101MHA0G
EMVA500ADA101MHA0G United Chemi-con
84623910983595cat_db_al.cgieejppdfnamemva.cgieejppdfnamemva.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Lytic 100uF 50V 20% (8 X 10mm) SMD 190mA 2000h 85°C T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EMVA500ADA101MHA0G United Chemi-con
Description: CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 190 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 205.2 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EMVA500ADA101MHA0G EMVA500ADA101MHA0G Hersteller : Chemi-Con MVARA-e.PDF Description: CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 190 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 205.2 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 50 V
Mindestbestellmenge: 12
EMVA500ADA101MHA0G EMVA500ADA101MHA0G Hersteller : United Chemi-Con MVARA_e-2509070.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 50volts 100uF 8X10