Produkte > UNITED CHEMI-CON > EMVA630ADA2R2MD55G
EMVA630ADA2R2MD55G
EMVA630ADA2R2MD55G United Chemi-Con
MVARA-e.PDF
Hersteller: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 2.2UF 20% 63V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 63 V
Ripple Current @ Low Frequency: 12 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 18 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EMVA630ADA2R2MD55G United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 2.2UF 20% 63V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 63 V, Ripple Current @ Low Frequency: 12 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 18 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EMVA630ADA2R2MD55G EMVA630ADA2R2MD55G Hersteller : United Chemi-Con MVARA_e-2509070.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 63volts 2.2uF 4X5.2
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
EMVA630ADA2R2MD55G EMVA630ADA2R2MD55G Hersteller : United Chemi-Con MVARA-e.PDF Description: CAP ALUM 2.2UF 20% 63V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 63 V