Produkte > UNITED CHEMI-CON > EMVA630ARA331MKG5S
EMVA630ARA331MKG5S
EMVA630ARA331MKG5S United Chemi-con
cat_db_al.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Lytic 330uF 63V 20% (12.5 X 16mm) SMD 720mA 2000h 85°C T/R
auf Bestellung 600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 600
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EMVA630ARA331MKG5S United Chemi-con
Description: CAP ALUM 330UF 20% 63V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Surface Mount Land Size: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm), Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 63 V, Ripple Current @ Low Frequency: 720 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.08 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EMVA630ARA331MKG5S EMVA630ARA331MKG5S Hersteller : Chemi-Con MVARA_e-2509070.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 63volts 330uF 12.5X16
auf Bestellung 1157 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
EMVA630ARA331MKG5S EMVA630ARA331MKG5S Hersteller : Chemi-Con MVARA-e.PDF Description: CAP ALUM 330UF 20% 63V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Surface Mount Land Size: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 63 V
Ripple Current @ Low Frequency: 720 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.08 A @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 63 V