Produkte > CHEMI-CON > EMVE250ARA222MLN0S
EMVE250ARA222MLN0S
EMVE250ARA222MLN0S Chemi-Con
MVERA-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 2.2MF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.642" L x 0.642" W (16.30mm x 16.30mm)
Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm)
Capacitance: 2.2 mF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.25 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.35 A @ 100 kHz
auf Bestellung 125 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 125
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EMVE250ARA222MLN0S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 2.2MF 20% 25V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.642" L x 0.642" W (16.30mm x 16.30mm), Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm), Capacitance: 2.2 mF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.25 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.35 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EMVE250ARA222MLN0S EMVE250ARA222MLN0S Hersteller : Chemi-Con MVERA-e.PDF Description: CAP ALUM 2.2MF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 2.2 mF
Voltage - Rated: 25 V