Produkte > CHEMI-CON > EMVE451GTR220MMN0S
EMVE451GTR220MMN0S
EMVE451GTR220MMN0S Chemi-Con
MVE%20Series.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 22UF 20% 450V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm)
Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 130 mA @ 120 Hz
auf Bestellung 300 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EMVE451GTR220MMN0S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 22UF 20% 450V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm), Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 130 mA @ 120 Hz.
Weitere Produktangebote EMVE451GTR220MMN0S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EMVE451GTR220MMN0S EMVE451GTR220MMN0S Hersteller : United Chemi-Con United-Chemi-Con-552872.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 450volts 22uF 18X21.5
auf Bestellung 275 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
EMVE451GTR220MMN0S EMVE451GTR220MMN0S Hersteller : Chemi-Con MVE%20Series.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 450volts 22uF 18X21.5