Produkte > CHEMI-CON > EMVE500ARA331MKE0S
EMVE500ARA331MKE0S
EMVE500ARA331MKE0S Chemi-Con
MVERA-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 500 mA @ 120 Hz
auf Bestellung 750 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EMVE500ARA331MKE0S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm), Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 500 mA @ 120 Hz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EMVE500ARA331MKE0S EMVE500ARA331MKE0S Hersteller : Chemi-Con MVERA-e.PDF Description: CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 50 V
auf Bestellung 959 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
EMVE500ARA331MKE0S EMVE500ARA331MKE0S Hersteller : United Chemi-Con MVERA_e-2509142.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 50volts 330uF 12.5X13.5
auf Bestellung 47 Stücke:
EMVE500ARA331MKE0S EMVE500ARA331MKE0S Hersteller : Chemi-Con MVERA_e-2509142.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 50volts 330uF 12.5X13.5