Produkte > UNITED CHEMI-CON > EMVE500ARA3R3MD55G
EMVE500ARA3R3MD55G
EMVE500ARA3R3MD55G United Chemi-Con
MVE%20Series.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 15 mA @ 120 Hz
auf Bestellung 1874 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 28
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EMVE500ARA3R3MD55G United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.3 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 15 mA @ 120 Hz.
Weitere Produktangebote EMVE500ARA3R3MD55G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EMVE500ARA3R3MD55G EMVE500ARA3R3MD55G Hersteller : United Chemi-Con MVE%20Series.pdf Description: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 50 V