Produkte > CHEMI-CON > EMVH101ATR101MLH0S
EMVH101ATR101MLH0S Chemi-Con
MVHRA-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 100UF 20% 100V SMD
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 100 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EMVH101ATR101MLH0S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 100UF 20% 100V SMD, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm), Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 100 V.
Weitere Produktangebote EMVH101ATR101MLH0S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EMVH101ATR101MLH0S EMVH101ATR101MLH0S Hersteller : United Chemi-Con 45226975052d6c71e04ba0-1074827.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 100uF 100Volts 0.2