Produkte > UNITED CHEMI-CON > EMVH350GTR681MMH0S
EMVH350GTR681MMH0S
EMVH350GTR681MMH0S United Chemi-Con
45226975052d6c71e04ba0-1074827.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 680UF 35V
auf Bestellung 600 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details EMVH350GTR681MMH0S United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 680UF 20% 35V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Automotive, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm), Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ High Frequency: 1.2 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EMVH350GTR681MMH0S Hersteller : Chemi-Con MVHRA-e.PDF Description: CAP ALUM 680UF 20% 35V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Automotive
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm)
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ High Frequency: 1.2 A @ 100 kHz
auf Bestellung 300 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
EMVH350GTR681MMH0S EMVH350GTR681MMH0S Hersteller : Chemi-Con MVHRA-e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 680UF 35V