Produkte > UNITED CHEMI-CON > EMVH630ARA101MKE0S
EMVH630ARA101MKE0S
EMVH630ARA101MKE0S United Chemi-con
mvhra-e.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Lytic 100uF 63V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 0.25 Ohm 500mA 5000h 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EMVH630ARA101MKE0S United Chemi-con
Description: CAP ALUM 100UF 20% 63V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Automotive, ESR (Equivalent Series Resistance): 250mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm), Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 63 V, Ripple Current @ Low Frequency: 200 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 500 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EMVH630ARA101MKE0S EMVH630ARA101MKE0S Hersteller : Chemi-Con MVHRA-e.PDF Description: CAP ALUM 100UF 20% 63V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Automotive
ESR (Equivalent Series Resistance): 250mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 63 V
Ripple Current @ Low Frequency: 200 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 500 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 250 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
EMVH630ARA101MKE0S EMVH630ARA101MKE0S Hersteller : United Chemi-con mvhra-e.pdf Cap Aluminum Lytic 100uF 63V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 0.25 Ohm 500mA 5000h 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 441 Stücke:
Mindestbestellmenge: 47
EMVH630ARA101MKE0S EMVH630ARA101MKE0S Hersteller : Chemi-Con Chemi-Con_MVHRA_e.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 63VDC 100uF Tol 20% 12.5X13.5mm AEC-Q200
auf Bestellung 7627 Stücke:
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 63 V
auf Bestellung 341 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5