Produkte > CHEMI-CON > EMVH630GTR721MMN0S
EMVH630GTR721MMN0S
EMVH630GTR721MMN0S Chemi-Con
MVHRA-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 720UF 20% 63V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm)
Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm)
Capacitance: 720 µF
Voltage - Rated: 63 V
auf Bestellung 290 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EMVH630GTR721MMN0S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 720UF 20% 63V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm), Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm), Capacitance: 720 µF, Voltage - Rated: 63 V.
Weitere Produktangebote EMVH630GTR721MMN0S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EMVH630GTR721MMN0S EMVH630GTR721MMN0S Hersteller : United Chemi-Con MVHRA_e-2509159.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 720UF 63V