Produkte > NIPPON > EMVY101GTR101MLH0S
EMVY101GTR101MLH0S NIPPON
MVYRA-e.PDF
Hersteller: NIPPON
SMD
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EMVY101GTR101MLH0S NIPPON
Description: CAP ALUM 100UF 20% 100V SMD, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm), Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 100 V.
Weitere Produktangebote EMVY101GTR101MLH0S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EMVY101GTR101MLH0S Hersteller : Chemi-Con MVYRA-e.PDF Description: CAP ALUM 100UF 20% 100V SMD
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 100 V
Produkt ist nicht verfügbar
EMVY101GTR101MLH0S EMVY101GTR101MLH0S Hersteller : United Chemi-Con MVYRA_e-2509074.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 100uF 100 Volt