Produkte > CHEMI-CON > EMVY350ARA561MKE0S
EMVY350ARA561MKE0S
EMVY350ARA561MKE0S Chemi-Con
MVYRA-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 560UF 20% 35V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 560 µF
Voltage - Rated: 35 V
auf Bestellung 238 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EMVY350ARA561MKE0S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 560UF 20% 35V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm), Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 560 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EMVY350ARA561MKE0S EMVY350ARA561MKE0S Hersteller : Chemi-Con MVYRA_e-2509074.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 560UF 35V
auf Bestellung 418 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
EMVY350ARA561MKE0S EMVY350ARA561MKE0S Hersteller : United Chemi-Con United-Chemi-Con-1952512.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 560UF 35V
auf Bestellung 2200 Stücke:
EMVY350ARA561MKE0S EMVY350ARA561MKE0S Hersteller : Chemi-Con MVYRA-e.PDF Description: CAP ALUM 560UF 20% 35V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Capacitance: 560 µF
Voltage - Rated: 35 V