Produkte > CHEMI-CON > EMVY6R3ARA222MKE0S
EMVY6R3ARA222MKE0S
EMVY6R3ARA222MKE0S Chemi-Con
MVYRA-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm)
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Impedance: 70 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 615 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 820 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EMVY6R3ARA222MKE0S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm), Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm), Capacitance: 2200 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Impedance: 70 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 615 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 820 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EMVY6R3ARA222MKE0S EMVY6R3ARA222MKE0S Hersteller : Chemi-Con MVYRA-e.PDF Description: CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Impedance: 70 mOhms
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
EMVY6R3ARA222MKE0S EMVY6R3ARA222MKE0S Hersteller : United Chemi-Con United-Chemi-Con-553276.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 2200uF 6.3 Volt