Produkte > UNITED CHEMI-CON > EMZA350ARA221MHA0G
EMZA350ARA221MHA0G
EMZA350ARA221MHA0G United Chemi-con
mzarae.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Lytic 220uF 35V 20% (8 X 10mm) SMD 0.6A 2000h 105°C T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 5500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 325
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EMZA350ARA221MHA0G United Chemi-con
Description: CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 160 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 300 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 600 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EMZA350ARA221MHA0G EMZA350ARA221MHA0G Hersteller : United Chemi-con mzarae.pdf Cap Aluminum Lytic 220uF 35V 20% (8 X 10mm) SMD 0.6A 2000h 105°C T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 5500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 325
Mindestbestellmenge: 500
EMZA350ARA221MHA0G EMZA350ARA221MHA0G Hersteller : Chemi-Con MZARA-e.PDF Description: CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 160 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 300 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 600 mA @ 100 kHz
Mindestbestellmenge: 500
EMZA350ARA221MHA0G EMZA350ARA221MHA0G Hersteller : Chemi-Con MZARA-e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 220UF 35V 20%
auf Bestellung 479 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 160 mOhms
Mindestbestellmenge: 10
EMZA350ARA221MHA0G Hersteller : NIPPON Chemi-Con MZARA-e.PDF EMZA350ARA221MHA0G
Mindestbestellmenge: 208
EMZA350ARA221MHA0G Hersteller : United Chemi-Con(UCC) MVYRA-e.pdf Конденсатор електролітичний SMD, С = 220 мкФ, U, В = 35, Розм = 8 x 10,5 мм, Точн., % = 20, ESR, Ом = 0,16, Ir = 600 мА, Тексп, °C = -55...+105, Термін експл., г @ T,°C = 2000 @ 105,... Група товару: Конденсатори Корпус: 8.0x10.5mm Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 500 Stücke
verfügbar 6 Stücke: