Produkte > UNITED CHEMI-CON > EMZA350ARA331MJA0G
EMZA350ARA331MJA0G
EMZA350ARA331MJA0G United Chemi-con
mzarae.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Lytic 330uF 35V 20% (10 X 10mm) SMD 0.85A 2000h 105°C T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 376 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 329
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EMZA350ARA331MJA0G United Chemi-con
Description: CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 80 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 425 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 850 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EMZA350ARA331MJA0G EMZA350ARA331MJA0G Hersteller : United Chemi-con mzarae.pdf Cap Aluminum Lytic 330uF 35V 20% (10 X 10mm) SMD 0.85A 2000h 105°C T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 329
EMZA350ARA331MJA0G EMZA350ARA331MJA0G Hersteller : Chemi-Con al_all_e.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 330UF 35V 20%
auf Bestellung 1057 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
EMZA350ARA331MJA0G EMZA350ARA331MJA0G Hersteller : Chemi-Con MZARA-e.PDF Description: CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 80 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 425 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 850 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 339 Stücke:
Mindestbestellmenge: 12
EMZA350ARA331MJA0G Hersteller : NIPPON Chemi-Con MZARA-e.PDF EMZA350ARA331MJA0G
Mindestbestellmenge: 150
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 80 mOhms