Produkte > UNITED CHEMI-CON > EMZA350ARA470MF61G
EMZA350ARA470MF61G
EMZA350ARA470MF61G United Chemi-con
mzarae.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Lytic 47uF 35V 20% (6.3 X 5.8mm) SMD 0.24A 2000h 105°C T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 697
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EMZA350ARA470MF61G United Chemi-con
Description: CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 360 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 96 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 240 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EMZA350ARA470MF61G EMZA350ARA470MF61G Hersteller : United Chemi-con mzarae.pdf Cap Aluminum Lytic 47uF 35V 20% (6.3 X 5.8mm) SMD 0.24A 2000h 105°C T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 516
EMZA350ARA470MF61G EMZA350ARA470MF61G Hersteller : Chemi-Con MZARA-e.PDF Description: CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 360 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 96 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 240 mA @ 100 kHz
Mindestbestellmenge: 1000
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 360 mOhms
Mindestbestellmenge: 15
auf Bestellung 36 Stücke:
EMZA350ARA470MF61G Hersteller : NIPPON Chemi-Con MZARA-e.PDF EMZA350ARA470MF61G
Mindestbestellmenge: 352
EMZA350ARA470MF61G EMZA350ARA470MF61G Hersteller : Chemi-Con MZARA-e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 47UF 35V 20%