Produkte > CHEMI-CON > EMZL100ARA331MHA0G
EMZL100ARA331MHA0G
EMZL100ARA331MHA0G Chemi-Con
MZLRA-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 160mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 10 V
Ripple Current @ Low Frequency: 300 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 600 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 500 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details EMZL100ARA331MHA0G Chemi-Con
Description: CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 160mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 10 V, Ripple Current @ Low Frequency: 300 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 600 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EMZL100ARA331MHA0G EMZL100ARA331MHA0G Hersteller : Chemi-Con NIPC_S_A0011590324_1-2524740.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 330uF 10V AEC-Q200
auf Bestellung 89 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
EMZL100ARA331MHA0G EMZL100ARA331MHA0G Hersteller : Chemi-Con MZLRA-e.PDF Description: CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 10 V
auf Bestellung 879 Stücke:
Mindestbestellmenge: 15
EMZL100ARA331MHA0G EMZL100ARA331MHA0G Hersteller : United Chemi-Con NIPC_S_A0011590324_1-2524740.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 330uF 10V AEC-Q200