Produkte > CHEMI-CON > EMZR6R3ARA222MJA0G
EMZR6R3ARA222MJA0G
EMZR6R3ARA222MJA0G Chemi-Con
MZRRA-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 60mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ Low Frequency: 714 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.19 A @ 100 kHz
auf Bestellung 3500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EMZR6R3ARA222MJA0G Chemi-Con
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 60mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ Low Frequency: 714 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.19 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EMZR6R3ARA222MJA0G EMZR6R3ARA222MJA0G Hersteller : United Chemi-con al-mzr-e-2020.pdf Cap Aluminum Lytic 2200uF 6.3V 20% (10 X 10mm) SMD 0.06 Ohm 1.19A 2000h 105°C T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 1450 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 120
EMZR6R3ARA222MJA0G EMZR6R3ARA222MJA0G Hersteller : Chemi-Con MZRRA-e.PDF Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 2200uF 6.3V 20%
auf Bestellung 346 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
EMZR6R3ARA222MJA0G EMZR6R3ARA222MJA0G Hersteller : Chemi-Con MZRRA-e.PDF Description: CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Mindestbestellmenge: 7
EMZR6R3ARA222MJA0G EMZR6R3ARA222MJA0G Hersteller : United Chemi-Con NIPC_S_A0011590392_1-2524739.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 2200uF 6.3V 20%
auf Bestellung 286 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Produkt ist nicht verfügbar