ER746R8JT
ER746R8JT TE Connectivity / Holsworthy
NG_CS_1309350_PASSIVE_COMPONENT_0807-1236199.pdf
Hersteller: TE Connectivity / Holsworthy
Wirewound Resistors - Through Hole ER74 6R8 5% AMMO PK
auf Bestellung 394 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ER746R8JT TE Connectivity / Holsworthy
Description: RES 6.8 OHM 5% 3W AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 3W, Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: 0/ +60ppm/°C, Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.531" L (6.00mm x 13.50mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 6.8 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ER746R8JT ER746R8JT Hersteller : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773212&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 6.8 OHM 5% 3W AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: 0/ +60ppm/°C
Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.531" L (6.00mm x 13.50mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 6.8 Ohms
auf Bestellung 1195 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
auf Bestellung 110 Stücke:
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 6.8 Ohms