ER74R12JT
ER74R12JT TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773212&DocType=DS&DocLang=English
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.12 OHM 5% 3W AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.531" L (6.00mm x 13.50mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 120 mOhms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ER74R12JT TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.12 OHM 5% 3W AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 3W, Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.531" L (6.00mm x 13.50mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 120 mOhms.