ERA-1ARW6811C
ERA-1ARW6811C Panasonic Electronic Components
ERA%201A%2C2A%2C3A%2C6A%2C8A.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 6.81K OHM 1/20W 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±0.05%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: ±10ppm/°C
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm)
Resistance: 6.81 kOhms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERA-1ARW6811C Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 6.81K OHM 1/20W 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±0.05%, Features: Automotive AEC-Q200, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: ±10ppm/°C, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0201, Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm), Resistance: 6.81 kOhms.
Weitere Produktangebote ERA-1ARW6811C
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERA-1ARW6811C ERA-1ARW6811C Hersteller : Panasonic Electronic Components ERA%201A%2C2A%2C3A%2C6A%2C8A.pdf Description: RES SMD 6.81K OHM 1/20W 0201
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±0.05%
Features: Automotive AEC-Q200
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Resistance: 6.81 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
ERA-1ARW6811C ERA-1ARW6811C Hersteller : Panasonic Panasonic_10102016_ERA-1196931.pdf Thin Film Resistors - SMD 0201 6.81Kohm 10ppm Tol=0.05%