Produkte > PANASONIC > ERA-2AEB4750X
ERA-2AEB4750X
ERA-2AEB4750X Panasonic
1101_fileversion.pdf
Hersteller: Panasonic
Res Thin Film 0402 475 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 37440 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2353
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERA-2AEB4750X Panasonic
Description: RES SMD 475 OHM 0.1% 1/16W 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.063W, 1/16W, Tolerance: ±0.1%, Features: Automotive AEC-Q200, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Resistance: 475 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERA-2AEB4750X ERA-2AEB4750X Hersteller : Panasonic 1101_fileversion.pdf Res Thin Film 0402 475 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 37440 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2353
ERA-2AEB4750X ERA-2AEB4750X Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C307.pdf Description: RES SMD 475 OHM 0.1% 1/16W 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.1%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Resistance: 475 Ohms
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.1%
Features: Automotive AEC-Q200
Composition: Thin Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Resistance: 475 Ohms
Mindestbestellmenge: 112
ERA-2AEB4750X ERA-2AEB4750X Hersteller : Panasonic AOA0000C307-1149632.pdf Thin Film Resistors - SMD 0402 475ohm .1% AEC-Q200