ERA-2ARC1651X
ERA-2ARC1651X Panasonic Electronic Components
AOA0000C307.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 1.65K OHM 1/16W 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.25%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±10ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Part Status: Active
Resistance: 1.65 kOhms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERA-2ARC1651X Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 1.65K OHM 1/16W 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.063W, 1/16W, Tolerance: ±0.25%, Features: Automotive AEC-Q200, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±10ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Part Status: Active, Resistance: 1.65 kOhms.
Weitere Produktangebote ERA-2ARC1651X
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERA-2ARC1651X ERA-2ARC1651X Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C307.pdf Description: RES SMD 1.65K OHM 1/16W 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.25%
Features: Automotive AEC-Q200
Composition: Thin Film
Supplier Device Package: 0402
Part Status: Active
Resistance: 1.65 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
ERA-2ARC1651X ERA-2ARC1651X Hersteller : Panasonic AOA0000C307.pdf Thin Film Resistors - SMD 0402 1.65Kohms 0.25% .063W 10ppm AEC-Q200