Produkte > PANASONIC > ERA-2VEB3901X
ERA-2VEB3901X
ERA-2VEB3901X Panasonic
rdm0000c331.pdf
Hersteller: Panasonic
Res Thin Film 0402 3.9K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 5590 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3379
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERA-2VEB3901X Panasonic
Description: RES 3.9K OHM 0.1% 1/10W 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Resistance: 3.9 kOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERA-2VEB3901X ERA-2VEB3901X Hersteller : Panasonic rdm0000c331.pdf Res Thin Film 0402 3.9K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 5590 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1211
Mindestbestellmenge: 736
ERA-2VEB3901X ERA-2VEB3901X Hersteller : Panasonic Electronic Components 9152 Description: RES 3.9K OHM 0.1% 1/10W 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Resistance: 3.9 kOhms
Mindestbestellmenge: 50
ERA-2VEB3901X ERA-2VEB3901X Hersteller : Panasonic Panasonic_ERA.pdf Thin Film Resistors - SMD 0402 0.1% 3.9Kohm 25ppm AEC-Q200
Mindestbestellmenge: 7
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Resistance: 3.9 kOhms