Produkte > PANASONIC > ERA-3VPB1651V
ERA-3VPB1651V
ERA-3VPB1651V Panasonic
rdm0000c331.pdf
Hersteller: Panasonic
Res Thin Film 0603 1.65K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±15ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERA-3VPB1651V Panasonic
Description: RES 1.65K OHM 0.1% 1/8W 0603, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±15ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 1.65 kOhms.
Weitere Produktangebote ERA-3VPB1651V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERA-3VPB1651V ERA-3VPB1651V Hersteller : Panasonic Electronic Components 9152 Description: RES 1.65K OHM 0.1% 1/8W 0603
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±15ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 1.65 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
ERA-3VPB1651V ERA-3VPB1651V Hersteller : Panasonic RDM0000C331-2930254.pdf Thin Film Resistors - SMD 0603 0.1% 1.65Kohm 15ppm SMD