ERA-3VRW2702V
ERA-3VRW2702V Panasonic Electronic Components
RDM0000C331.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 27K OHM 0.05% 1/8W 0603
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.05%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±10ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 27 kOhms
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERA-3VRW2702V Panasonic Electronic Components
Description: RES 27K OHM 0.05% 1/8W 0603, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±0.05%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±10ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 27 kOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERA-3VRW2702V ERA-3VRW2702V Hersteller : Panasonic Electronic Components RDM0000C331.pdf Description: RES 27K OHM 0.05% 1/8W 0603
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.05%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 27 kOhms
auf Bestellung 6969 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 28
ERA-3VRW2702V ERA-3VRW2702V Hersteller : Panasonic rdm0000c331.pdf Res Thin Film 0603 27K Ohm 0.05% 0.125W(1/8W) ±10ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
ERA-3VRW2702V ERA-3VRW2702V Hersteller : Panasonic RDM0000C331.pdf Thin Film Resistors - SMD 0603 0.05% 27Kohm 10ppm SMD