ERA-6AEB6650V
ERA-6AEB6650V Panasonic Electronic Components
AOA0000C307.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 665 OHM 0.1% 1/8W 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.1%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Resistance: 665 Ohms
auf Bestellung 35000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERA-6AEB6650V Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 665 OHM 0.1% 1/8W 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±0.1%, Features: Automotive AEC-Q200, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Resistance: 665 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERA-6AEB6650V ERA-6AEB6650V Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C307.pdf Description: RES SMD 665 OHM 0.1% 1/8W 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.1%
Features: Automotive AEC-Q200
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Resistance: 665 Ohms
auf Bestellung 38353 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 125
ERA-6AEB6650V ERA-6AEB6650V Hersteller : Panasonic AOA0000C307.pdf Thin Film Resistors - SMD 0805 665ohm 0.1% 25ppm