ERA-6AED513V
ERA-6AED513V Panasonic Electronic Components
AOA0000C307.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 51K OHM 0.5% 1/8W 0805
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.5%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Resistance: 51 kOhms
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERA-6AED513V Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 51K OHM 0.5% 1/8W 0805, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±0.5%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, Resistance: 51 kOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERA-6AED513V ERA-6AED513V Hersteller : Panasonic AOA0000C307.pdf Thin Film Resistors - SMD 0805 51Kohms 25ppm 0.5% AEC-Q200
auf Bestellung 29989 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
ERA-6AED513V ERA-6AED513V Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C307.pdf Description: RES SMD 51K OHM 0.5% 1/8W 0805
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.5%
Features: Automotive AEC-Q200
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Resistance: 51 kOhms
Mindestbestellmenge: 46
ERA-6AED513V ERA-6AED513V Hersteller : Panasonic 1101_fileversion.pdf Res Thin Film 0805 51K Ohm 0.5% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 215 Stücke: