ERA-6VRW1501V
ERA-6VRW1501V Panasonic Electronic Components
RDM0000C331.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 1.5K OHM 0.05% 1/4W 0805
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.05%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±10ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
Resistance: 1.5 kOhms
auf Bestellung 4351 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 26
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERA-6VRW1501V Panasonic Electronic Components
Description: RES 1.5K OHM 0.05% 1/4W 0805, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.05%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±10ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Active, Resistance: 1.5 kOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERA-6VRW1501V ERA-6VRW1501V Hersteller : Panasonic Panasonic_ERA.pdf Thin Film Resistors - SMD 0805 0.05% 1.5Kohm 10ppm SMD
auf Bestellung 4191 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
ERA-6VRW1501V ERA-6VRW1501V Hersteller : Panasonic Electronic Components RDM0000C331.pdf Description: RES 1.5K OHM 0.05% 1/4W 0805
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.05%
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Resistance: 1.5 kOhms