ERA-6VRW3002V
ERA-6VRW3002V Panasonic Electronic Components
RDM0000C331.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 30K OHM 0.05% 1/4W 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.05%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±10ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 30 kOhms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERA-6VRW3002V Panasonic Electronic Components
Description: RES 30K OHM 0.05% 1/4W 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.05%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±10ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 30 kOhms.
Weitere Produktangebote ERA-6VRW3002V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERA-6VRW3002V ERA-6VRW3002V Hersteller : Panasonic Panasonic_ERA.pdf Thin Film Resistors - SMD 0805 0.05% 30Kohm 10ppm SMD