ERA-8AED3090V
ERA-8AED3090V Panasonic Electronic Components
AOA0000C307.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 309 OHM 0.50% 1/8W 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.5%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 309 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERA-8AED3090V Panasonic Electronic Components
Description: RES 309 OHM 0.50% 1/8W 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.5%, Features: Automotive AEC-Q200, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 309 Ohms.
Weitere Produktangebote ERA-8AED3090V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERA-8AED3090V ERA-8AED3090V Hersteller : Panasonic AOA0000C307-1149632.pdf Thin Film Resistors - SMD 1206 33.2Kohms 25ppm 0.5% AEC-Q200