ERA-8APB4990V
ERA-8APB4990V Panasonic Electronic Components
AOA0000C307.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 499 OHM 0.1% 1/4W 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±15ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Resistance: 499 Ohms
auf Bestellung 2170 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERA-8APB4990V Panasonic Electronic Components
Description: RES SMD 499 OHM 0.1% 1/4W 1206, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.1%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±15ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active, Resistance: 499 Ohms.
Weitere Produktangebote ERA-8APB4990V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERA-8APB4990V ERA-8APB4990V Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C307.pdf Description: RES SMD 499 OHM 0.1% 1/4W 1206
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Supplier Device Package: 1206
Part Status: Active
Resistance: 499 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
ERA-8APB4990V ERA-8APB4990V Hersteller : Panasonic AOA0000C307-1149632.pdf Thin Film Resistors - SMD 1206 499ohms 0.1% 0.25W 15ppm AEC-Q200